Top 5 Szybkich i Zdrowych Posiłków Na Lunch i Kolację

Lunch i kolacja to dwa posiłki, które są najważniejsze dla naszego organizmu. Musimy więc o nie dbać i jeść zdrowe i pożywne jedzenie. Ale, czasami naprawdę trudno jest znaleźć czas na przygotowanie dobrego posiłku na lunch i kolację. Więc, jeśli stoisz przed tym samym problemem to oto lista 5 szybkich i zdrowych posiłków na lunch i kolację – dieta.

Lunch

1. Pieczony kurczak – Jest to najprostszy i najłatwiejszy posiłek na lunch. Wystarczy upiec kurczaka, a następnie pokroić go na kawałki. Dodaj trochę warzyw lub sałatki.

2. Kanapka z ogórkiem – Jest to szybka i łatwa kanapka na lunch. Wystarczy przekroić ogórki na pół i dodać trochę soli i octu.

3. Chicken wrap – Pokrój pierś z kurczaka w paski i włóż do chleba. Na wierzchu połóż trochę sałaty i pomidora, a następnie zwiń.

4. Zupa warzywna – Zrób zupę warzywną gotując kilka warzyw, a następnie dodaj odrobinę soli i pieprzu.

5. Sałatka – Najprostszym sposobem na zjedzenie sałatki jest dodanie warzyw lub owoców. Możesz dodać trochę orzechów, sera, awokado itp. aby sałatka była smaczniejsza.

Kolacja

1. Omlet z warzywami – Jest to jeden z najbardziej niesamowitych pomysłów na obiad. W tym daniu można dodać trochę białek jaj i warzyw lub fasoli.

2. Ryż lub makaron – Możesz przygotować ryż lub makaron na obiad. Wystarczy ugotować ryż, a następnie dodać trochę warzyw lub dodać do niego makaron.

3. Makaron – Możesz przygotować makaron na kolację. Wystarczy ugotować trochę makaronu i dodać do niego jakieś wege lub mięso.

4. Curry z soczewicy – Przygotuj na obiad curry z soczewicy. Dodaj trochę warzyw i ugotuj.

5. Pieczony ziemniak – Upiecz ziemniaki i dodaj trochę warzyw lub mięsa.

Wnioski:

Wiem, że nie są to najlepsze zdrowe i szybkie posiłki na lunch i kolację, ale są to najbardziej powszechne i proste przepisy. Więc spróbuj zrobić te posiłki na lunch i kolację. Jestem pewna, że pokochasz te posiłki i zrobisz z nich część swojej codziennej rutyny.