5 wspaniałych niskokalorycznych deserów

Być może myślisz, że deser to coś, z czego nie można zrezygnować, ponieważ zawiera dużo kalorii. Tak, to prawda, ale możemy mieć kilka pysznych i niskokalorycznych deserów w jednym kęsie. Więc, oto kilka wspaniałych i niskokalorycznych deserów, które można spróbować i cieszyć się bez spalania kalorii. Dieta a desery.

Sernik wiśniowy (Cherry Cheesecake)

Jest to dobre połączenie słodkich i pikantnych smaków. Możesz przygotować ten deser prawie bez wysiłku. Wszystko, co musisz zrobić, to zmiksować składniki, a następnie upiec. Możesz cieszyć się tym daniem jako zdrowym i niskokalorycznym deserem.

Lody kokosowe z mango

Kokos jest bogaty w witaminy i minerały, a mango jest pełne antyoksydantów i składników odżywczych. To połączenie idealnie się komponuje i z pewnością będziesz cieszyć się tymi lodami. Kokosowy smak przeniesie Cię do dżungli.

Ciasto Mocha Truffle

Ciasto czekoladowe i kawa espresso to dwa smaki, które sprawiają, że ciasto truflowe jest idealnym deserem. Mocha jest również znana jako “atak serca w filiżance”, a trufla to kremowa i maślana potrawa. Te dwa smaki sprawiają, że ciasto truflowe jest pysznym i niskokalorycznym deserem.

Sernik z masłem orzechowym i czekoladą

Masło orzechowe i czekolada to idealne połączenie i nie znajdziesz żadnego innego deseru tego typu. Wystarczy wymieszać składniki, a następnie umieścić je w piekarniku na kilka minut.

Ciasto z truskawkami i bananami

Banany są bogatym źródłem potasu i witaminy B6. Truskawki są pełne antyoksydantów i błonnika. Dadzą Ci zastrzyk energii. Możesz więc jeść to ciasto kiedy tylko chcesz.

Sernik z cytryną i malinami

Możesz zjeść ten sernik jako deser lub zrobić go na śniadanie. Jest to doskonałe połączenie smaku cytryny i maliny. Jest to idealny przepis, jeśli chcesz cieszyć się sernikiem bez żadnych kalorii.

Wnioski:

Tak więc, były to niektóre z niskokalorycznych i pysznych deserów, którymi możesz cieszyć się ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z przepisami i ciesz się smakami.